Bardejovčania vyhrali štvrtý zápas v rade a v tabuľke sa vyšvihli už na druhé miesto

Piatym kolom pokračovala druhá hokejová liga, v ktorej HK Bardejov nastúpil proti silnému celku z Trebišova. Bardejovčania vyhrali aj štvrtý zápas v rade a v tabuľke sa vyšvihli už na druhé miesto.

HK Bardejov - HK 2016 Trebišov 3:2pp (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)
Góly
: 42. Renčok Erik; 56. Renčok Erik; 62. Leščišin Tomáš - 25. Schnelly Martin; 39. Čopák Vladimír.
Strely: 37:30. Vylúčenia: 5:7 na 2 min, navyše Stríž 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodcovia:  Diváci: 230.

Zápasové infoŠtatistiky :: Zostavy :: Herné situácie

Súhrn zaslal klub HK Bardejov
Úvodná tretina gól nepriniesla, päťkrát sa hrala presilovka, no ani jeden celok ju nedokázal využiť. V prostrednej časti hry po pästnom súboji boli vylúčení hráči, po jednom na oboch stranách a následne Schnelly poslal hostí do vedenia. V závere tretiny po vylúčení Lúča za hru so zdvihnutou hokejkou poslal Čopák hostí už do dvojgólového vedenia. Výsledkom 0:2 sa skončila aj druhá dvadsaťminútovka.

Úvod poslednej tretiny vyšiel Bardejovu a po 66 sekundách Renčok znížil na rozdiel jediného gólu. Päť minút pred záverom sa hostitelia radovali znova, keď opäť Renčok vyrovnal na 2:2 a poslal zápas do predĺženia. V čase 61.03 sa duel ukončil víťazstvom HK Bardejov, keď víťazný gól si na konto pripísal Leščišin. Bardejovčania vyhrali nad Trebišov 3:2 po predĺžení a do tabuľky si pripísali ďalšie víťazstvo. V poradí už štvrté v rade.

Najbližšie sa Bardejov predstaví opäť doma, v sobotu 3. novembra od 17.30 privítajú béčko Liptovského Mikuláša.