Druholigovú sezónu uzavrie v sobotu zápas hviezd v Kežmarku

Druhá hokejová liga zažije v sobotu 16. marca 2019 od 17:00 už svoj tretí Zápas hviezd za sebou. Tentoraz ho netradične po sezóne bude hostiť tohtoročný nováčik z Kežmarku. Zápas hviezd sa tak stane peknou bodkou za vydarenou sezónou, veď Levice si ako víťaz druhej ligy vybojovali v baráži postup do vyššej súťaže.

V exhibičnom zápase proti sebe nastúpia hráči Východu a Západu, ktorí sa proti sebe nestretli počas celej sezóny, s výnimkou finále play-off a súboja o tretie miesto, a tak víťazstvo v zápase hviezd bude prestížou.

Zápas hviezd sa bude hrať vo formáte 5 na 5, s upraveným hracím časom 3 x 15 minút. Každú tretinu preruší v polovici atraktívna súťaž zručností, tie sa budú konať aj počas prestávok. Diváci sa môžu tešiť na tradičné súťaže v presnosti či tvrdosti strely, ale svoje zručnosti predvedú aj gólmani v minihokeji 2 na 2.

Kapitánom výberu Východ bude sabinovský útočník Martin Segľa, tím Západu povedie s kapitánskym céčkom na drese Lukáš Cvejn z Partizánskeho.

Vstupenky na Zápas hviezd  v hodnote 2 € bude možné zakúpiť si v deň zápasu, v sobotu 16. marca 2019 od 14:00, v pokladniach na Zimnom štadióne v Kežmarku. Deti do 10 rokov majú vstup zdarma. Fanúšikovia ostatných druholigových klubov si môžu nahlásiť rezerváciu vstupeniek prostredníctvom druholigového klubu vo svojom meste. Takto rezervované vstupenky cez kluby budú k dispozícii tiež v pokladniach na Zimnom štadióne v Kežmarku.

Program Zápasu hviezd na stiahnutie.
 

Nominácia Východu:

Brankári: Dzúr (HK Bardejov), Just (HC Rebellion Gelnica)

Obrancovia: Hreha (HK Bardejov), Kostyšák (HC Rebellion Gelnica), Danko (MHK 32 Liptovský Mikuláš B), Kramár (MHK Kežmarok), Matúška (HKM Rimavská Sobota), Triščík (HK Sabinov), Rapala, Olearczyk (obaja HK Sanok)

Útočníci: Leščišin, Leskovjanský (obaja HK Bardejov), Laškody, Gross (obaja HC Rebellion Gelnica), Bacúr, Matejka (obaja MHK 32 Liptovský Mikuláš B), Ištocy, Teplický (obaja MHK Kežmarok), Dmitriev, Šagát (obaja HKM Rimavská Sobota), Ferenc, Segľa M. (obaja HK Sabinov)

Tréneri: Ján Podkonický (HKM Rimavská Sobota), David Všetečka (HK Bardejov)
 

Nominácia Západu:

Brankári: Beliansky (HK Iskra Partizánske), Pračko (HC Prievidza)

Obrancovia: Vintr (HC Osmos Bratislava B), Kohút, Kuzma (obaja HK Levice), Cvejn (HK Iskra Partizánske), Bátora (HC Prievidza), Augustín (MŠK Púchov), Záviš (HK 91 Senica), Hanušniak (MŠK Hviezda Dolný Kubín)

Útočníci: Hajduk (HC Osmos Bratislava B), Laubert, Šmálik, Znak (všetci HK Brezno), Záň (MŠK Hviezda Dolný Kubín), Novák (HK Levice), Káčer, Peniaška (HK Iskra Partizánske), Mendel (HC Prievidza), Zúbek, Pšurný (obaja MŠK Púchov), Dolinajec (HK 91 Senica)

Tréneri: Jaroslav Matejov (HK Levice), Marek Adamik (HK Iskra Partizánske)