Levice v druhom zápase neskórovali, barážová séria vyrovnaná

V druhom zápase baráže o St. Nicolaus 1. Hokejovú ligu sa potvrdilo, že každé stretnutie je iné. Po úvodnej vysokej výhre Levíc nedokázal druholigový víťaz o deň na to streliť ani jeden gól a Prešovu na zvolenskom ľade podľahol 0:2. Prešovskú výhru režíval gólom a asistenciou skúsený veterán Peter Pucher. Barážová séria sa teraz sťahuje do Levíc, kde sa domáci môžu spoliehať na fantastickú divácku podporu, tretí a štvrtý duel je na programe v sobotu a nedeľu.
 

2. kolo baráže o St. Nicolaus 1. Hokejovú ligu

HC Prešov - HK Levice 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) STAV SÉRIE 1:1

Góly: 25. P. Pucher st. (Hrabčák), 60. Pulščák (P. Pucher st.). Strely: 15:46. Vylúčenia: 5:4 na 2 min., navyše Káčer a Novák 10 min. OT za nešportové správanie sa. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodcovia: Žák – Hanko, Danko. Diváci: 477.

Prešov: Kožiak  – Krajč, Zavalniuk, Hajda, Matejovie, Kameneu, P- Pucher ml., Voitcekh – Pulščák, P. Pucher st., Lupták – Iždinský, Stena, Lamač – Hrabčák, Kicha, Španko.

Levice: Sklenár – Kuzma, Školník, Kohút, Bačkor, Buianov, Káčer – Bogoslovskii, Štefanka, Tužinský – Dobrý, Mihalík, D. Novák – Šramaty, Kasana, Moravský – König.