Novembrová all-stars formácia skupiny Východ

Skupina Východ videla v novembri boj o priebežnú líderskú pozíciu najmä medzi Bardejovom a Rimavskou Sobotou. Hornošarišania v ňom zatiaľ vedú a do ideálnej formácie mesiaca sme vybrali ich obrancu Mikuláša Mihňáka. Hoci Rimavská Sobota zatiaľ ťahá za kratší koniec, idividuálnymi výkonmi zaujala až trojicha jej hráčov. O play-off bojujú ďalšie štyri tímy. Z nich sme do all-stars formácie vybrali obrancu Sabinova Martina Palka a útočníka Sanoka Maxima Kondrashova, ktorí svojimi výkonmi zaujali najviac.

 

All-stars formácia november - VÝCHOD

HC DYNAMAX 96 NitraKarol Križan

Bývalý reprezentačný gólman, majter Slovenska aj Švédska je jednou z najväčších osobností 2. ligy a prezentuje sa v bránke Rimavskej Soboty výbornými výkonmi. V novembri mal suverénne najlepšiu úspešnosť zákrokov - 95,15% a v dvoch zo štyroch stretnutí sa blysol čistým kontom.

 

OAHL BratislavaMikuláš Mihňák

Obranca Bardejova stihol v novembri odohrať len tri zápasy, no zaknihoval v nich až štyri kanadské body za gól a tri asistencie, ku ktorým pridal aj 5 bodov do štatistiky +/-. Zahviezdil najmä troma bodmi proti Kežmarku.

 

HC DYNAMAX 96 NitraMartin Palko

Mladý 21-ročný defenzívny pilier Sabinova obhájil svoje miesto v all-stars formácii z októbra. Minulý mesiac síce nastúpil len do dvoch duelov, no proti Trebišovu dvakrát prihrával na gól a v zápase s Bardejovom sám dva góly strelil.

 

HC DYNAMAX 96 Nitra

Artem Dmitriev

Ruský krídelník Rimavskej Soboty bol v novembri najproduktívnejším hráčom skupiny Východ v 2. Hokejovej lige. V štyroch súťažných zápoleniach zaznamenal 10 kanadských bodov (6+4). Presadil sa v každom kole, dva góly strelil Bardejovu aj Liptákom a štyri body si pripísal v súboji s Gelnicou.

 

HC DYNAMAX 96 Nitra

Ivan Zorvan

Skúsený center patril minulý mesiac k najvýraznejším osobnostiam Rimavskej Soboty. V štyroch zápasoch strelil tri góly a na ďalších päť asistoval. Rovnako ako jeho spoluhráč Artem Dmitriev bodoval v každom jednom stretnutí a blysol sa najmä štyrmi bodmi proti Gelnici.

 

MŠK PúchovMaxim Kondrashov

Poľský útočník Sanoku mal vydarený november, keď sa predviedol siedmimi kanadskými bodmi v štyroch zápoleniach. Súperových brankárov prekonal až päťkrát. Hetrikom zaujal v Sabinove a dôležité góly vsietil aj pri víťazstvách s Trebišovom a Rimavskou Sobotou.