Vianoce v Partizánskom - plyšáky v nemocnici, vianočné dresy už v dražbe

Hokejový klub Iskra Partizánske si pre svojich fanúšikov pripravil vianočné prekvapenie. Sedemnáste kolo skupiny Západ v sobotu pred Vianocami odohrala Iskra v nádherných dresoch, ktoré sa už dražia. Partizánčania zároveň zorganizovali zbierku plyšákov, omaľovaniek, pasteliek a spoločenských hier, ktoré darovali detskému oddeleniu v Nemocnici v Partizánskom.

"Minulú sezónu sme chceli s hráčmi pripraviť pre divákov pre vianočné kolo nejaké prekvapenia. Spolu s vedením HK Iskra sme sa zhodli na myšlienke vianočnej edície dresov, čo je v 2. hokejovej ligy neobvyklé. Vianočné dresy, v ktorých bol odohraný zápas, putovali do dražby. Naozaj sme nečakali, akú bude mať dražba odozvu. Počas dražby sa prihlásil sponzor, ktorý prispel trojnásobkom vydraženej sumy pre potreby mládežníckych družstiev HK Iskra Partizánske. Dražba prekonala naše skromné očakávania a mládežnícke družstvá si prilepšili o krásnu čiastku 3 500 eur.

V tej chvíli sme netušili, aký sme si na seba uplietli bič, pretože tento rok ešte ani sezóna poriadne nezačala a už sme dostávali otázky. Bude vianočné kolo, budú vianočné dresy, bude dražba? Do poslednej chvíle sme nechali divákov v napätí a tentoraz aj hráčov, aké budú dresy a ako bude celý zápas vyzerať. Spojili sme ho spolu s charitatívnou akciou HOĎ PLYŠÁKA a rovnako aj zbierkou na pomoc detskému oddeleniu Nemocnice v Partizánskom. Charitatívnu akciu sa rozhodol podporiť aj primátor mesta Partizánske Jozef Božík. Dresy pôjdu opäť do dražby, ktorá bude prebiehať na našej facebookovej stránke a veríme, že aj tento rok bude minimálne taká úspešná ako minulý. Tiež veríme, že sa nájde sponzor, ktorý prispeje aspoň takou čiastkou pre mládež HK Iskra Partizánske, ako tomu bolo minulý rok."

DRAŽBA DRESOV TU