V Bardejove padol len jeden gól, rozhodol o predĺžení série

Finále skupiny Východ bude mať svoje pokračovanie v nedeľu. Vyše tisíc divákov v Bardejove videlo dramatický duel chudobný na góly. Jedný presný zásah Tibora Koniara z druhej tretiny napokon rozhodol o výhre Rimavskej Soboty a natiahnutí série. Trebišov dokázal aj na druhýkrát zdolať Gelnicu po predĺžení a obsadil konečné tretie miesto. Piatu priečku obsadil po druhom víťazstve poľský Sanok.

2. kolo finále skupiny Východ

HK Bardejov - HKM Rimavská Sobota 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) STAV SÉRIE 1:1
36. Koniar Tibor.
Strely: 32:21. Vylúčenia: 6:8 na 2 min., navyše Koksharov 10 min. OT za vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodcovia: Korba - Borza, Lukáč. Diváci: 1100.

Zápasové info: Štatistiky :: Zostavy :: Herné situácie

2. kolo o umiestnenie (3. miesto) skupiny Východ

HC Rebellion Gelnica - HK 2016 Trebišov 2:3pp (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1), na 3. mieste sa umiestnil Trebišov
Góly: 21. Huszárik Patrik; 44. Huszárik Patrik - 41. Čopák Vladimír; 60. Stríž Šimon; 62. Béreš Dominik;

2. kolo o umiestnenie (5. miesto) skupiny Východ

HK 58 Sanok - HK Sabinov 7:3 (3:0, 2:2, 2:1) na 5. mieste sa umiestnil Sanok
Góly: 1. Wilusz Mateusz; 14. Olearczyk Kamil; 14. Majoch Dawid; 21. Bielec Maciej; 33. Witan Maciej; 42. Majoch Dawid; 51. Rapala Boguslaw - 33. Mišenko Tomáš; 40. Vilček Tomáš; 54. Horvát Kristián.