Program a výsledky

Sobota, 28. September 2019

Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
PHC Budapest PHC Budapest
HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
MŠK Púchov MŠK Púchov
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
17:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
17:00
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok

Sobota, 5. Október 2019

MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
17:30
HK Brezno HK Brezno
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
MŠK Púchov MŠK Púchov
17:30
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
PHC Budapest PHC Budapest
18:00
HK 91 Senica HK 91 Senica
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
18:00
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:30
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:30
HK Bardejov HK Bardejov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica

Sobota, 12. Október 2019

HK Brezno HK Brezno
18:45
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
17:00
PHC Budapest PHC Budapest
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
17:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
18:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B

Sobota, 19. Október 2019

HK Brezno HK Brezno
18:45
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
MŠK Púchov MŠK Púchov
17:30
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
PHC Budapest PHC Budapest
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
HK 91 Senica HK 91 Senica
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:30
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:30
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
HK Bardejov HK Bardejov
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
HK Sabinov HK Sabinov

Sobota, 26. Október 2019

HK Brezno HK Brezno
18:45
HK 91 Senica HK 91 Senica
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
17:00
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
17:30
PHC Budapest PHC Budapest
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
HK Sabinov HK Sabinov
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
17:00
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:30
HC 19 Humenné HC 19 Humenné

Sobota, 2. November 2019

MŠK Púchov MŠK Púchov
17:30
HK Brezno HK Brezno
PHC Budapest PHC Budapest
18:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:30
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
HK Bardejov HK Bardejov

Sobota, 9. November 2019

HK Brezno HK Brezno
18:45
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HK 91 Senica HK 91 Senica
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
17:30
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
MŠK Púchov MŠK Púchov
17:30
PHC Budapest PHC Budapest
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
HK Bardejov HK Bardejov
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
17:00
HK Sabinov HK Sabinov
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
18:00
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:30
MHK Kežmarok MHK Kežmarok

Sobota, 16. November 2019

PHC Budapest PHC Budapest
17:30
HK Brezno HK Brezno
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
17:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA

Sobota, 23. November 2019

HK Brezno HK Brezno
18:45
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
17:00
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
HC 19 Humenné HC 19 Humenné

Nedeľa, 24. November 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:00
HK Sabinov HK Sabinov

Sobota, 30. November 2019

PHC Budapest PHC Budapest
17:30
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
MŠK Púchov MŠK Púchov
17:30
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
17:30
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:30
HK Sabinov HK Sabinov
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:30
HK Bardejov HK Bardejov
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
18:00
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA

Sobota, 7. December 2019

HK Brezno HK Brezno
18:45
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
17:00
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
PHC Budapest PHC Budapest
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
17:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
MHK Kežmarok MHK Kežmarok

Sobota, 14. December 2019

Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
HK Brezno HK Brezno
PHC Budapest PHC Budapest
17:00
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
MŠK Púchov MŠK Púchov
17:30
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
17:30
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
HK Sabinov HK Sabinov
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:30
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:30
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok

Sobota, 21. December 2019

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
HK Brezno HK Brezno
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
17:30
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
PHC Budapest PHC Budapest
HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica

Sobota, 4. Január 2020

HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
HK Brezno HK Brezno
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
PHC Budapest PHC Budapest
17:30
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MŠK Púchov MŠK Púchov
17:30
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
HK Bardejov HK Bardejov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B

Pondelok, 6. Január 2020

HK Brezno HK Brezno
18:45
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
PHC Budapest PHC Budapest
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
17:00
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
18:00
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
17:00
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
HK Sabinov HK Sabinov

Sobota, 11. Január 2020

HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
17:00
HK Brezno HK Brezno
HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
PHC Budapest PHC Budapest
17:30
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B

Sobota, 18. Január 2020

HK Brezno HK Brezno
18:45
PHC Budapest PHC Budapest
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
17:30
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:30
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:30
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
18:00
HK Sabinov HK Sabinov
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
17:00
HK Bardejov HK Bardejov