Program a výsledky

Sobota, 23. November 2019

HK Brezno HK Brezno
18:45
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HC Prievidza HC Prievidza
17:00
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
HC 19 Humenné HC 19 Humenné

Nedeľa, 24. November 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:00
HK Sabinov HK Sabinov

Sobota, 30. November 2019

PHC Budapest PHC Budapest
13:00
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
MŠK Púchov MŠK Púchov
17:30
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
HC Prievidza HC Prievidza
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
17:30
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:30
HK Bardejov HK Bardejov
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
18:00
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

Sobota, 7. December 2019

HK Brezno HK Brezno
18:45
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC Prievidza HC Prievidza
17:00
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
PHC Budapest PHC Budapest
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
17:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
MHK Kežmarok MHK Kežmarok

Sobota, 14. December 2019

Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
HK Brezno HK Brezno
PHC Budapest PHC Budapest
17:00
HC Prievidza HC Prievidza
MŠK Púchov MŠK Púchov
17:30
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
17:30
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
HK Sabinov HK Sabinov
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:30
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:30
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok

Sobota, 21. December 2019

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
HK Brezno HK Brezno
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
17:30
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
PHC Budapest PHC Budapest
HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica

Sobota, 4. Január 2020

HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
HK Brezno HK Brezno
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
HC Prievidza HC Prievidza
PHC Budapest PHC Budapest
17:30
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MŠK Púchov MŠK Púchov
17:30
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
HK Bardejov HK Bardejov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B

Pondelok, 6. Január 2020

HK Brezno HK Brezno
18:45
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
PHC Budapest PHC Budapest
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
HC Prievidza HC Prievidza
17:00
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:30
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
18:00
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
17:00
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
HK Sabinov HK Sabinov

Sobota, 11. Január 2020

HC Prievidza HC Prievidza
17:00
HK Brezno HK Brezno
HK 91 Senica HK 91 Senica
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
PHC Budapest PHC Budapest
17:30
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HK Sabinov HK Sabinov
17:00
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B

Sobota, 18. Január 2020

HK Brezno HK Brezno
18:45
PHC Budapest PHC Budapest
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
17:30
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HC Prievidza HC Prievidza
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:30
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:30
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
18:00
HK Sabinov HK Sabinov
HK Bardejov HK Bardejov
17:00
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota