Program a výsledky

Základná časť sk. A

1. kolo

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
6:2
21.09.2019
HK Brezno HK Brezno
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
10:3
21.09.2019
HC Prievidza HC Prievidza
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
7:4
21.09.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
MŠK Púchov MŠK Púchov
10:3
21.09.2019
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub

2. kolo

Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
7:2
28.09.2019
PHC Budapest PHC Budapest
HK 91 Senica HK 91 Senica
1:8
28.09.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov
HC Prievidza HC Prievidza
2:3
28.09.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
4:3 pp
28.09.2019
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

3. kolo

MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
7:2
05.10.2019
HK Brezno HK Brezno
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
3:1
05.10.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
MŠK Púchov MŠK Púchov
4:3
05.10.2019
HC Prievidza HC Prievidza
PHC Budapest PHC Budapest
4:5 sn
05.10.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica

4. kolo

HK Brezno HK Brezno
5:3
12.10.2019
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
HC Prievidza HC Prievidza
6:2
12.10.2019
PHC Budapest PHC Budapest
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
1:6
12.10.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
2:5
12.10.2019
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

5. kolo

HK Brezno HK Brezno
5:4
19.10.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
MŠK Púchov MŠK Púchov
3:2
19.10.2019
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
PHC Budapest PHC Budapest
1:9
19.10.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
11:1
19.10.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica

6. kolo

HK Brezno HK Brezno
8:0
26.10.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
HC Prievidza HC Prievidza
4:5
26.10.2019
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
5:2
26.10.2019
PHC Budapest PHC Budapest
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
1:2
26.10.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov

7. kolo

MŠK Púchov MŠK Púchov
4:2
02.11.2019
HK Brezno HK Brezno
PHC Budapest PHC Budapest
2:6
02.11.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
1:6
02.11.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:3
02.11.2019
HC Prievidza HC Prievidza

8. kolo

HK Brezno HK Brezno
8:2
09.11.2019
HC Prievidza HC Prievidza
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
7:0
09.11.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:0
09.11.2019
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
MŠK Púchov MŠK Púchov
7:3
09.11.2019
PHC Budapest PHC Budapest

9. kolo

PHC Budapest PHC Budapest
0:5
16.11.2019
HK Brezno HK Brezno
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
10:4
16.11.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK 91 Senica HK 91 Senica
3:7
16.11.2019
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HC Prievidza HC Prievidza
1:3
16.11.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom

10. kolo

HK Brezno HK Brezno
5:6 pp
23.11.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HC Prievidza HC Prievidza
1:2
23.11.2019
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK 91 Senica HK 91 Senica
6:2
23.11.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
MŠK Púchov MŠK Púchov
10:1
24.11.2019
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub

11. kolo

PHC Budapest PHC Budapest
4:3 pp
30.11.2019
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
MŠK Púchov MŠK Púchov
8:2
30.11.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
6:3
30.11.2019
HC Prievidza HC Prievidza
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
2:0
30.11.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom

12. kolo

HK Brezno HK Brezno
4:1
07.12.2019
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
5:1
07.12.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC Prievidza HC Prievidza
4:5
07.12.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK 91 Senica HK 91 Senica
4:3
07.12.2019
PHC Budapest PHC Budapest

13. kolo

Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
7:6
14.12.2019
HK Brezno HK Brezno
PHC Budapest PHC Budapest
2:3 sn
14.12.2019
HC Prievidza HC Prievidza
MŠK Púchov MŠK Púchov
7:8 sn
14.12.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
1:4
14.12.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

14. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
5:1
21.12.2019
HK Brezno HK Brezno
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:5
21.12.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
16:2
21.12.2019
PHC Budapest PHC Budapest
HK 91 Senica HK 91 Senica
4:5 pp
21.12.2019
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub

15. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
4:7
04.01.2020
HK Brezno HK Brezno
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
3:2
04.01.2020
HC Prievidza HC Prievidza
PHC Budapest PHC Budapest
2:4
04.01.2020
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MŠK Púchov MŠK Púchov
10:2
04.01.2020
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

16. kolo

HK Brezno HK Brezno
2:3
05.01.2020
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
6:4
06.01.2020
PHC Budapest PHC Budapest
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
7:2
06.01.2020
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
HC Prievidza HC Prievidza
3:2 sn
06.01.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica

17. kolo

HC Prievidza HC Prievidza
5:2
11.01.2020
HK Brezno HK Brezno
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:5
11.01.2020
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
9:7
11.01.2020
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MŠK Púchov MŠK Púchov
12:1
11.01.2020
PHC Budapest PHC Budapest

18. kolo

HK Brezno HK Brezno
11:1
18.01.2020
PHC Budapest PHC Budapest
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
4:7
18.01.2020
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
2:1
18.01.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
7:1
18.01.2020
HC Prievidza HC Prievidza

Základná časť sk. B

1. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:3 kont.
21.09.2019
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
0:5 kont.
21.09.2019
HK Bardejov HK Bardejov
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
5:4
24.11.2019
HK Sabinov HK Sabinov
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
7:1
21.09.2019
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica

2. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
16:3
28.09.2019
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
11:0
28.09.2019
HK Sabinov HK Sabinov
HK Bardejov HK Bardejov
5:0 kont.
28.09.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
7:2
28.09.2019
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok

3. kolo

UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
7:0
05.10.2019
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
0:7
05.10.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
3:1
05.10.2019
HK Bardejov HK Bardejov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
6:4
05.10.2019
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica

4. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
6:4
12.10.2019
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK Sabinov HK Sabinov
4:5 sn
12.10.2019
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
4:6
12.10.2019
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
9:2
12.10.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B

5. kolo

MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
4:1
19.10.2019
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
8:2
19.10.2019
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
3:9
19.10.2019
HK Bardejov HK Bardejov
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
2:5
19.10.2019
HK Sabinov HK Sabinov

6. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
7:1
26.10.2019
HK Sabinov HK Sabinov
HK Bardejov HK Bardejov
4:3
26.10.2019
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
10:2
26.10.2019
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
0:11
26.10.2019
HC 19 Humenné HC 19 Humenné

7. kolo

HC 19 Humenné HC 19 Humenné
2:1
02.11.2019
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
3:4 sn
02.11.2019
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
1:14
02.11.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK Sabinov HK Sabinov
2:3
02.11.2019
HK Bardejov HK Bardejov

8. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
5:0 kont.
09.11.2019
HK Bardejov HK Bardejov
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
3:1
09.11.2019
HK Sabinov HK Sabinov
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
5:2
09.11.2019
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
1:7
09.11.2019
MHK Kežmarok MHK Kežmarok

9. kolo

MHK Kežmarok MHK Kežmarok
4:3 pp
16.11.2019
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
7:3
16.11.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
HK Sabinov HK Sabinov
2:7
16.11.2019
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
3:1
16.11.2019
HK Bardejov HK Bardejov

10. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
1:3
23.11.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK Bardejov HK Bardejov
1:3
23.11.2019
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
HK Sabinov HK Sabinov
3:5
23.11.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
2:10
23.11.2019
HC 19 Humenné HC 19 Humenné

11. kolo

MHK Kežmarok MHK Kežmarok
4:3 pp
30.11.2019
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HK Sabinov HK Sabinov
5:4
30.11.2019
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
1:4
30.11.2019
HK Bardejov HK Bardejov
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
2:5
30.11.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

12. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
3:5
07.12.2019
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
6:1
07.12.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
HK Bardejov HK Bardejov
3:4
07.12.2019
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
1:2
07.12.2019
MHK Kežmarok MHK Kežmarok

13. kolo

HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
6:1
14.12.2019
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
5:2
14.12.2019
HK Sabinov HK Sabinov
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
4:3 pp
14.12.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
2:4
14.12.2019
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok

14. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
6:2
21.12.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
1:0
21.12.2019
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK Bardejov HK Bardejov
2:3
21.12.2019
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HK Sabinov HK Sabinov
4:9
21.12.2019
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica

15. kolo

HK Sabinov HK Sabinov
0:5 kont.
04.01.2020
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
6:8
04.01.2020
HK Bardejov HK Bardejov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
1:2
04.01.2020
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
11:1
04.01.2020
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B

16. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
1:6
06.01.2020
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
5:2
06.01.2020
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:3
06.01.2020
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK Bardejov HK Bardejov
6:2
06.01.2020
HK Sabinov HK Sabinov

17. kolo

HK Bardejov HK Bardejov
6:2
11.01.2020
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HK Sabinov HK Sabinov
2:4
11.01.2020
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
4:7
11.01.2020
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
4:3 sn
11.01.2020
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B

18. kolo

HC 19 Humenné HC 19 Humenné
2:0
18.01.2020
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
5:0
18.01.2020
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
3:1
18.01.2020
HK Sabinov HK Sabinov
HK Bardejov HK Bardejov
1:5
18.01.2020
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

O umiestnenie sk. A (5.-8.)

1. kolo

HK Brezno HK Brezno
5:2
01.02.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
8:5
01.02.2020
HC Prievidza HC Prievidza

2. kolo

HK Brezno HK Brezno
9:1
02.02.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
5:4
02.02.2020
HC Prievidza HC Prievidza

3. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
4:3 sn
08.02.2020
HK Brezno HK Brezno
HC Prievidza HC Prievidza
1:4
08.02.2020
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

4. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
1:3
09.02.2020
HK Brezno HK Brezno

O umiestnenie sk. B (5.-8.)

1. kolo

MHK Kežmarok MHK Kežmarok
2:4
01.02.2020
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
3:6
01.02.2020
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B

2. kolo

MHK Kežmarok MHK Kežmarok
3:2
02.02.2020
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
4:2
02.02.2020
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B

3. kolo

HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
3:4
08.02.2020
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
4:5
08.02.2020
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov

4. kolo

HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
1:0 pp
09.02.2020
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
10:3
09.02.2020
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov

5. kolo

MHK Kežmarok MHK Kežmarok
4:1
15.02.2020
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
6:5
15.02.2020
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B

PlayOff Semifinále skupina A (1.-4.)

1. kolo

MŠK Púchov MŠK Púchov
11:3
01.02.2020
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
4:3 pp
01.02.2020
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

2. kolo

MŠK Púchov MŠK Púchov
14:1
02.02.2020
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
5:1
02.02.2020
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín

3. kolo

Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
3:6
08.02.2020
MŠK Púchov MŠK Púchov
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
0:7
08.02.2020
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom

PlayOff Semifinále skupina B (1.-4.)

1. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
2:0
01.02.2020
HK Bardejov HK Bardejov
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
4:2
01.02.2020
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok

2. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
1:4
02.02.2020
HK Bardejov HK Bardejov
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
8:2
02.02.2020
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok

3. kolo

HK Bardejov HK Bardejov
1:2
08.02.2020
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
2:6
08.02.2020
HC 19 Humenné HC 19 Humenné

4. kolo

HK Bardejov HK Bardejov
2:3
09.02.2020
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

PlayOff o umiestnenie v skupine A (o 3m)

1. kolo

MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
:
22.02.2020
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub

2. kolo

MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
:
23.02.2020
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub

PlayOff o umiestnenie v skupine B (o 3m)

1. kolo

UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
5:4 pp
22.02.2020
HK Bardejov HK Bardejov

2. kolo

UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
4:3
23.02.2020
HK Bardejov HK Bardejov